Liposukcja kawitacyjna

Jest to  nasza bezinwazyjna alternatywa dla tradycyjnej liposukcji i skalpela.

Zabieg liposukcji kawitacyjnej

Liposukcja kawitacyjna to  propozycja dla kobiet, które chcą poprawić wygląd i  zdecydować  się na  modelowanie sylwetki  bez  ingerencji skalpela. 

Zadaniem liposukcji ultradźwiękowej jest redukcja złogów tłuszczu oraz cellulitu, a celem wyszczuplenie ciała.

Podczas zabiegu wykorzystuje się fale ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości, których specyfiką są drgania i nakierowuje je  na  miejsca, w  których ma odbyć  się redukcja tkanki tłuszczowej. Wibracje o wysokiej częstotliwości oddziałują na wewnętrzne partie podskórnej tkanki tłuszczowej, wspomagając ich metabolizm, co przyczynia się do usuwania produktów przemiany materii oraz toksyn i  poprawy krążenie krwi. Za usuwanie rozbitych cząsteczek tłuszczu odpowiada układ limfatyczny. Ostatecznie cząsteczki wydalane są z moczem.

Aby zabieg był skuteczny, a oczyszczenie organizmu efektywne, konieczne jest wcześniejsze przygotowanie. Na kilka dni przed zabiegiem zaleca się zwiększenie spożywania płynów o około 1-1,5 l dziennie. Dobrze nawodniona tkanka jest znacznie bardziej podatna na działanie fal ultradźwiękowych. Nawodnienie jest też niezbędne do usunięcia zbędnych tłuszczów i toksyn. Dlatego płyny należy spożywać również po zabiegu.

Każdorazowo liposukcja zajmuje 30 minut. Zabieg jest nie  tylko  szybki, ale  też bezbolesny, niepozostawiający nieestetycznych śladów na  skórze. Zazwyczaj wykonuje się serie zabiegów w odstępach tygodniowych. W przypadku wyjątkowo dużego nagromadzenia tkanki tłuszczowej zabieg kawitacji ultradźwiękowej można wykonywać 2 razy w tygodniu.

Efektem mikromasażu ultradźwiękami jest redukcja tkanki tłuszczowej oraz skuteczne zmniejszenie cellulitu.

Korzyści:

  • usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej – od razu po zabiegu traci się cm w obwodach ciała,

  • wysmuklenie sylwetki,

  • zredukowanie cellulitu,

  • stymulacja krążenia,

  • pobudzenie procesów metabolicznych,

  • odżywienie ciała i zwiększenie jego elastyczności,

  • ujędrnianie skóry .

Przeciwwskazaniami do korzystania z zabiegu są m.in.: ciąża i  karmienie piersią, zmiany na  skórze: wysypki, rany, blizny, słaba krzepliwość krwi, choroby nowotworowe, choroby endokrynologiczne, choroby przewlekłe narządów wewnętrznych.

Umów się na wizytę!

Skorzystaj z naszych promocji!