Lipolaser

Jest to innowacyjna metoda wykorzystująca działanie zimnego lasera diodowego klasy 3D, którego skuteczność potwierdzona została licznymi badaniami klinicznymi. 

Kobieta w trakcie zabiegu lipolaserem

Lipolaser to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą pozbyć się centymetrów w obwodzie, ale nie chcą (bądź nie mogą) poddać się bardziej inwazyjnym zabiegom medycyny estetycznej – daje efekt odsysania tłuszczu bez zabiegu chirurgicznego.

Lipolaser pozwala na kontrolowane modelowanie sylwetki i utratę zbędnych centymetrów, nawet z tych okolic, z których najtrudniej jest się ich pozbyć!

Zasada działania polega na wysokiej intensywności uderzenia światła, które rozbija nadmiar tkanki tłuszczowej w płytkich warstwach skórnych. Stymulowany do  pracy układ limfatyczny przejmuje powstały glicerol i  wolne kwasy tłuszczowe, aby kolejno usunąć je z  organizmu.

Lipolaser oddziałuje jedynie na komórki tłuszczowe, nie uszkadzając sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych. Lipolaser nie niszczy błony komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje w sposób znaczny i kontrolowany ich zawartość i objętość. Efekty tego procesu można porównać do winogron, które z czasem wysuszają się zamieniając się w rodzynki.

Redukcja tkanki tłuszczowej tą metodą jest bardzo precyzyjna i  przynosi efekty w postaci zauważalnego zmniejszenia obwodów części ciała poddanych zabiegowi, daje równomierny efekt. Sam zabieg jest krótki (trwa 30 minut), bezinwazyjny i całkowicie bezbolesny, a zaraz po zabiegu można wrócić do normalnych zajęć.

 Zabieg może być przeprowadzony na dowolnym obszarze ciała, np.: brzuch, boki brzucha, plecy, ramiona, uda, pośladki. Efekty widać już po pierwszym zabiegu i narastają w trakcie kolejnych sesji.

W trakcie kuracji wskazana jest zwiększona aktywność fizyczna i umiarkowana dieta oraz spożywanie większej ilości płynów.

Korzyści:

  • redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej

  • redukcja cellulitu

  • redukcja rozstępów

  • modelowanie sylwetki

  • widoczne wygładzenie skóry

  • poprawa procesu metabolicznego  

Wśród przeciwwskazań do  przeprowadzenia zabiegu są ciąża, epilepsja czy  choroby nowotworowe. Nie  rekomendujemy lipolasera osobom mającym implanty, przyjmującym zioła i  leki  światłouczulające, czy  cierpiącym na  choroby autoimmunologiczne

Umów się na wizytę!

Skorzystaj z naszych promocji!