Go Clean PRO

Wspomaganie procesu oczyszczania organizmu 

ziołowy detox organizmu

Go Clean PRO to naturalne, wegańskie tabletki wspomagające proces oczyszczania organizmu z toksyn. Suplement diety skutecznie poprawia metabolizm i pracę układu pokarmowego oraz przygotowuje organizm do kuracji odchudzającej.  

W Go Clean PRO znajdują się jedynie naturalne zioła, które wspomogą pracę układu pokarmowego, a przy tym działają osłonowo i bakteriobójczo.  

Wysoka zawartość ekstraktu z nasion lnu – w przeliczeniu 800 mg w 6 tabletkach – usprawnia pracę jelit, zapobiega zaparciom, a przy tym zmniejsza wchłanianie cholesterolu z pożywienia.  

Efekty: 

  • Poprawa trawienia i oczyszczenie organizmu

  • Wzmocnienie układu pokarmowego 

  • Zmniejszenie łaknienia

  • Regulacja gospodarki wodnej

     

 

detox ziołowy

Skład:  

substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego, ekstrakt z ziela skrzypu polnego, ekstrakt z ziela fiołka trójbarwnego, ekstrakt z liści pokrzywy, ekstrakt z liści zielonej herbaty, ekstrakt z nasion fasoli białej, ekstrakt z nasion lnu, ekstrakt z liści szałwii, substancja żelująca – sól sodowa karboksymetylocelulozy, substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych. 

Produkt należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Spożyć w ciągu trzech miesięcy od otwarcia.  

Umów się na wizytę!

Skorzystaj z naszych promocji!