ENDERMOLOGIA NA CIAŁO I TWARZ

Endermologia to najskuteczniejsza, bezinwazyjna metoda wyszczuplania, redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej w bardzo krótkim czasie. 

Kobieta w trakcie zabiegu endermologii na białym tle

Pozwala na zauważalne zmniejszenie obwodów ciała, nawet o kilka centymetrów, a jednocześnie ujędrnia i napina skórę.

Zabiegi endermologii na twarz stosuje się w celu spłycenia zmarszczek, poprawy owalu twarzy, redukcji obrzęków pod oczami, redukcji podbródka, uniesienia opadających powiek, likwidacji obwisłych policzków.

Podczas zabiegu endermologii wykorzystujemy połączenie RF, lasera IR i masażu podciśnieniowego. Ustawiamy parametry głowic w  rolkach tak, aby dopasować intensywność i  zakres działania do  indywidualnych potrzeb. Endermologia pozwala pielęgnować jednocześnie większe powierzchnie skóry, robiąc to  szybko i  bardzo dokładnie. W  efekcie Twoje ciało jest stymulowane dogłębnie, a  efekty zabiegu są widoczne szybko i  na  długo.

Endermologia oferowana przez Studio Figura jest wykonywana przez urządzenie posiadające aż 4 wspomagające czynniki:

 1. masaż podciśnieniowy vacuum – poprawia on ukrwienie tkanki tłuszczowej, co zapewnia zwiększoną dawkę tlenu niezbędnego do spalania tłuszczu i redukcji cellulitu. Zwiększa głębokość penetracji fal RF i światła IR,

 2. masaż mechaniczny – ruchome rolki udrażniają układ limfatyczny, usprawniając proces usuwania toksyn z organizmu i przyspieszając procesy metabolizmu,

 3. laser biostymulujący IR (inaczej promieniowanie podczerwone) – stymuluje przyrost kolagenu i elastyny, działa na płytkich warstwach skóry i podnosi temperaturę w tkance tłuszczowej, przyspiesza metabolizm, przygotowuje skórę do lepszego przepływu fal RF na głębsze warstwy skóry, a także zwiększa ilość dostarczonego tlenu przyspieszają proces lipolizy.

 4. RF fala radiowa – działa w głębokich warstwach skóry i podnosi temperaturę w tkankach, odbudowując w ten sposób włókna kolagenowe i elastynę oraz niwelując komórki tłuszczowe z nagromadzonych miejsc. Aktywuje proces lipolizy w komórkach tłuszczowych, w efekcie skóra jest bardziej jędrna.

Chociaż zabieg jest niezwykle skuteczny i  bezpieczny, to  nie  polecamy wykonywania go kobietom w  ciąży, osobom z  chorobą nowotworową, żylakami i  stosującymi leki  przeciwzakrzepowe.

Korzyści:

 • ujędrnienie i wygładzenie skóry,

 • redukcja tkanki tłuszczowej,

 • zmniejszenie obwodów,

 • redukcja cellulitu,

 • podniesienie pośladków,

 • oczyszczenie organizmu z toksyn,

 • spłycenie zmarszczek

 • lifting skóry w okolicach oczu i szyi

Umów się na wizytę!

Skorzystaj z naszych promocji!